Vysílání 10.dubna 2019

Dnešní vysílání na rádiu BOHEMIA bude ještě ze záznamu, malá chybička se vloudila, ale tak či onak vám toto vysílání přinese silná témata, která jsou stále aktuální společně s odkazem J. A. Komenského a Probuzení občanského neklidu k veřejné rozpravě o nápravě věcí lidských a společenských.

PhDr. Václav Mertin - Výchova a vzdělávání je silné téma, které stále potřebuje více pozornosti a správných přístupů, budoucí genarace mohou být nebezpečím pro nás i pro sebe!

Mgr. Renata Gregorová- Digitální demence se stává skutečností a ohrožuje naší společnost i naše zdraví.

Michal Roškaňuk - Jiný pohled na autismus - neurodiverzita – cesta k novým řešením, jiný model myšlení nabízí nové cesty k řešení problémů ve společnosti i v osobním životě. Nejsme tak náhodou každý trochu autista?

Dr. Pavel Lehký - Jak opravit demokracii, jak volit a kdo by měl volit? Čekají nás další volby, tak zvažme koho budeme volit a jak.

Ing. Jan Veleba, Ing. Magdalena Hunčová, Ph.D., František Stočes, Karel Šťastný pohovoří na téma zemědělství, družstevnictví, soběstačnost, prvovýroba atd. Proč nemáme více vlastní zemědělské produkce, jak to bude s potravinami do budoucna, co nás čeká, když se neprobudíme včas k přehodnocení celé situace v zemědělství??!

Dnešním vysíláním pokračujeme v ohlédnutí s Českou Konferencí, která v tomto roce vstupuje do své velmi významné části. Za 10 let svého působení uskutečnila mnoho významných akci a setkání na niž vystoupilo mnoho výjimečných hostů se svými jedinečnými příspěvky na aktuální témata dnešní doby. Máme opravdu velký archiv záznamů, které ještě nebyly zveřejněny a proto se v tomto roce na rádiu BOHEMIA  můžete těšit na mnohé z nich.

Dnes pro vás vybíráme záznamy z dalších ročníků, které ve své aktuálnosti nic neztratily, jelikož se vždy týkají nalezení cesty KUDY A JAK DÁL z tohoto velkého labyrintu zmatení, neřestí a paradoxů. Ještě je nutné sdělit, že cílem České Konference v období 2009 – 2019 je Obecná porada o historii, současnosti a budoucnosti ve směřování lidské společnosti.

Samozřejmě se dozvíte ještě mnohem více ve středečním vysílání rádia BOHEMIA s Karlem Křížem. 

Co dodat, máme se opravdu na co těšit, vždyť ve “Vysílání rádia BOHEMIA” zazní mnoho zajímavých, aktuálních, ale též inspirujících informací a životních zkušeností, které do našeho života rozhodně patří. 

Těšíme se na vás od 19:00 na rádiu BOHEMIA -  www.radiobohemia.cz

Sdílet článek

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn