Česká Konference od 1. ledna 2017 rozšiřuje své působení na novém internetovém rádiu VPV - "Vysíláme pro Vás". Je to velký krok pro celý tým ČK, avšak pevně věříme, že tím budeme moci mnohem více šířit a předávat zajímavé a důležité informace, podnětné názory, nadějné výhledy a tvůrčí inspirace k důležité proměně v naší společnosti. Můžete se těšit na více vysílacího času, nové pořady i nové hosty.  Výjezdní živá vysílání z různých míst a koutů naší krásné země. 

   
Archiv vysílání najdete též na stránkách slovenského SLOBODNÉHO VYSIELAČE    

Všechny záznamy z vysílání České Konference najdete nově také ve spodní části hlavní stránky nového internetového rádia VPV - Vysíláme pro Vás

Bankovní spojení pro vaši finanční pomoc - číslo účtu: 251713558 / 0300 ( CZK ) : ERA – Poštovní spořitelna

Vysílání České Konference mediálně podporují

       

Vysílání 4.ledna 2017

S Novým rokem přichází mnoho nového a tím je také: Vysílání rádia "Vysíláme pro Vás", středa 4. ledna 2017 od 20,15 - Kutná Hora, klášter sv.Voršily

Radosti a starosti Bc.  Martina Starého, starosty nádherného historického města Kutná Hora. 

Znáte jiné město stejně krásné i tajemné zároveň, plné historie i současného života? Nebýt nezměrného bohatství stříbra, které zde Kutnohorští havíři vykutali a naši panovníci užili (někteří moudře, jiní nemoudře), asi by Česká země vypadala jinak. O tom, ale i o mnoha dalších věcech si budeme povídat s Bc. Martinem Starým, starostou dnešní Kutné Hory. 

 

Regionální soběstačnost potravinami jako protiváha dnešní všudypřítomné globalizace, rozhovor s Lukášem Rudolfskym.  

A věděli jste, že se v Kutné Hoře pěstuje víno snad již tisíc let? Pan Lukáš Rudolfský nám prozradí zajímavosti o tajích "alchymistického procesu" výroby vína i o plánech zdejších podnikatelů v regionální výrobě potravin. 
Naše vysílání pro Vás bude orámováno čteným textem pana Marka Vopelky, poezií, tóny krásné klasické hudby a v závěru vysílání budeme hovořit na téma domácí vzdělávání s názvem 'Záškoláci'. 

Všichni jste srdečně zváni k poslechu, v přímém přenosu z královského města Kutná Hora. 

www.vysilameprovas.cz

Dále pak máme vytvořeny sociální sítě:

Sdílet článek

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn