Vysílání České Konference

Česká Konference působí na internetovém rádiu - Rádio Bohemia

Pevně věříme, že tím budeme moci mnohem více šířit a předávat zajímavé a důležité informace, podnětné názory, nadějné výhledy a tvůrčí inspirace k důležité proměně v naší společnosti. Můžete se těšit na více vysílacího času, nové pořady i nové hosty.  Výjezdní živá vysílání z různých míst a koutů naší krásné země. 

Bankovní spojení pro vaši finanční pomoc - číslo účtu: 251713558 / 0300 ( CZK ) : ERA – Poštovní spořitelna

 

VYSÍLÁNÍ ČESKÉ KONFERENCE MEDÁLNĚ PODPORUJÍ -

       
         

Přednášející z minulých ročníků České konference

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
image

Pár slov o Konferenci

Kdo jsme

Jsme občanské sdružení, založené za účelem šíření osvětových myšlenek ve společenském životě lidí pro celkové všeobecné zlepšení soužití.

image

Spolupráce a podpora pro Konferenci

Podpořte nás

Můžete například doporučit či pozvat a přivést další spřízněné a souznějící lidi, kteří by rádi pomohli svým způsobem k nápravě věcí lidských ve společnosti.

image

Inspirace dílem J.A.Komenského

Porada

Českou Konferenci vnímáme jako poradu o nápravě věcí lidských, která započatá J. A. Komenským stále inspiruje a vyzývá ke svému naplnění ve všech oborech naší společnosti.

image

Vize do budoucnosti - jak pomáhat

Naše vize

Pomáhat k ozdravění naší společnosti ve všech oborech lidského života. Probudit chuť i odvahu spolupracovat a nacházet řešení ...

 

Na každém ročníku České konference s námi můžete prožívat nádherné chvíle plné inspirujících myšlenek a poselství z naší historie, přítomnosti i budoucnosti. Uvědomujeme si však, že ne každý měl možnost se osobně účastnit těchto nádherných momentů lidského souznění a sdílení, proto Vám nabízíme výběr videozáznamů z předchozích ročníků ČK

Všechna další videa České konference můžete shlédnout na YouTube